Sfeervolle Fendt Saphir caravan
(7 reviews)
Add dates for the exact prices
Request is completely non binding
Share with
Save
Request is completely non binding
Details
Berths:
- 2
Seats:
- 4
Production year:
- 2003
Gross vehicle mass:
- 1360 kg
Max weight incl.:
- 1360 kg
Tare weight:
- 1080 kg
Length:
- 5.5 m
Width:
- 2.32 m
Height:
- 2.63 m
Description
Sfeervolle caravan, met nieuwe bekleding met een vast dwarsbed van 1.40x2,10. Door de open indeling oogt hij erg ruim. Verlichting bij de rondzit geeft extra sfeer. Bergruimte is eenvoudig bereikbaar door grote luiken. Fietsenrek voor en achter. Skottel met diverse attributen zit bij de inventaris. Alle attributen zijn aanwezig om een vakantie tot een plezier te maken. Er mag geen bed van de rondzit gemaakt worden, behalve een babybedje. Kinderen welkom, maar dan wel te slapen leggen in de voortent op veld-of luchtbed of eigen tent. De rondzit is daar niet geschikt voor. De gewone voortent meet 6 x 2,5 meter. Op het dak zit een Thule Omnistor luifel van 4 x 3 meter, handmatig uit te draaien. Hieraan kunnen zij- en voorwanden bevestigd worden. Graag vooraf de keuze maken. De ophaal- en terugbreng tijden kunnen altijd in overleg afgesproken worden. Maten: Opbouw LxBxH : 550cm x 232cm x 263cm Totale lengte inclusief dissel: 703cm
Facilities
- Toilet
- Kitchen unit
- Hot water
- Suitable for tall people
- 2Berths(XL transverse bed)
- Heating
- Roundseat
- Bicycle Rack
- Stabilizer
- Extended mirrors
- Camper Trolley
- Cooking set
- Crockery
- Camping table
- Camping chairs
- Awning
- Canopy
- Service hatch
- Camping plug
House Rules
Suitable for:
Not suitable for:
- Families
- Festivals
- International driving licenses
- Smoking
- Snowy destinations
- Pets
Cancellation policy:
Zuinig omgaan met het hele interieur (bijv. wbt vlekken) en de inventaris. Caravan wordt binnen en buiten schoon opgeleverd, dus ook graag schoon terug. Graag even melden als er zaken kapot zijn (gegaan) Handdoeken, keukendoeken en washandjes gewassen retour. Zakjes, afwasmiddel, filterzakjes, vaatdoekjes en dies meer graag aanvullen als het op is. Skottel na gebruik goed reinigen voor die de hoes weer in gaat. Bij reizen kussentjes in de servieskasten om breuk te voorkomen. Zorg dat de koelkastdeur goed dicht zit!
Insurance
Policy territory:
- Europe
Included:
Deposit:
- The deposit for this camping vehicle is €500. The deposit will be returned to you after the rental period.
Rented out by Anne-marie
4.6 (out of 7 reviews)

Anne-Marie en Reinier hebben alles keurig voor elkaar dmv diverse instructiekaarten mbt opzetten van oa voortent. Als er iets niet duidelijk is dan is een van beide altijd bereikbaar via de app of telefoon. De caravan is keurig en compleet met stoelen, tafel, skottelbraai etc. Kortom, voor herhaling vatbaar!

Deze caravan voor het 2e jaar op rij gehuurd, en wederom is alles heel soepel gelopen. Het contact met de verhuurders is heel prettig, en de caravan is netjes, schoon en zeer compleet uitgerust.

Prima ervaring. We zijn weer helemaal enthousiast om met een caravan met vakantie te gaan. Prettig contact, complete uitrusting, schoon. Een mankement werd naar tevredenheid opgelost.
Availability
Minimum reservation period:
- 5 night(s)
Pick-up time:
- Flexible
Drop-off time:
- Flexible
Pick-up location: Hoogblokland
You can park your car here for free