
Floyd the Freerider
Volkswagen Poptop |
Breezand, Noord-Holland, Netherlands
About your Camptoo host
Features
- Year built:
- 1999
- Kilometers inbegrepen:
- 1500 km
- Fuel:
- Diesel
- Transmission:
- Manual
- Driver licence:
- B
- Berths:
- 2
- Seats:
- 2
- Seatbelts:
- 2
Description
In nieuwstaat zijnde old school adventure camper 2.5 TDI met nieuwste compressor koelkast { 40l }, nieuwe standkachel en stroomaccu die via de omvormer voor 220 volt zorgt zodat je onderweg ook met je laptop je nieuwste fillempjes op YouTube kwijt kan. Na 11 jaar trouwe dienst is Floyd omgebouwd naar camper en daar hebben wij ontzettend veel plezier mee. Na een rit Noordkaap, Engeland,Schotland, Orkney en Shetland, Oostenrijk en Italie, hebben wij vooral door zijn hogere wielstand veel plezier in Noorwegen en Zweden gehad, door daar de houthakkerspaden op te zoeken om vervolgens in het wild met een prachtig kampvuur onder het genot van een ijskoud biertje c.q. wijntje en natuurlijk de barbecue te genieten van de ultieme vrijheid die deze landen te bieden hebben.
Durf jij dat ook aan!!! Wij zouden zeggen, DOEN!!!!
Facilities
-
Toilet
-
Kitchen unit
-
Shower -
Hot water -
Suitable for tall people -
Heating
-
Roundseat
-
Side facing seats -
L-shaped seating -
Dining area
-
2 Berths (Convertible bed 2p)
Accessories
-
Bicycle Rack -
Bicycle shelter -
Scooter rack -
Tow bar
-
Stabilizer -
Extended mirrors -
Camper Trolley -
Rear view camera -
Parking sensors -
Navigation System
-
Cruise control
-
A/C in cabin -
Portable 240V generator
-
Winter tyres
-
Isofix / Anchor point -
Cooking set
-
Crockery
-
Barbecue Set
-
Camping table
-
Camping chairs
-
Parasol -
Awning -
Canopy
-
Service hatch -
Camping plug
-
TV -
Satelite Dish -
Solar panels -
Generator -
A/C in motorhome compartment
House Rules
Respect en liefde daar is Floyd aan gewend.
Show more Show lessInsurance
WA + All risk
Europe
Replacement camper included, Towing costs and alternative accommodation (after an accident) and Roadside assistance
The security bond for this vehicle is €1,000. The bond will be refunded after your trip ended and needs to be authorized at least 2 days before your trip starts.
With our excess reduction insurance you are able to reduce the security bond to €350.1 Review
We hebben een geweldige vakantie door Frankrijk gehad dankzij Floyd en Frans!
Frans geeft bij aanvang een uitgebreide instructie over het hoe en wat van Floyd. Zeer fijn en handig! Floyd is daarnaast erg comfortabel en van alle gemakken (benodigdheden) voorzien! Hij heeft ons op plekken gebracht waar we anders niet gekomen waren!!
Frans is daarnaast erg flexibel en de communicatie is subliem!!! Wij hebben enorm genoten en raden het kamperen met Floyd daarom
aan iedereen aan!!!
