Volkswagen T3 camper westfalia
(9 reviews)
Add dates for the exact prices
Request is completely non binding
Do you like what you see? Book fast: 191 people viewed Ron's camper in the past two weeks
Share with
Save
Request is completely non binding
Details
Berths:
- 4
Seats:
- 4
Seats while driving:
- 4
Production year:
- 1984
Free travel distance per week:
- 1000 km
Fuel:
- Diesel
Transmission:
- Manual
Driver licence:
- B
Engine type:
- 1.9 td
Gross vehicle mass:
- 1800 kg
Tare weight:
- 1600 kg
Length:
- 2.5 m
Width:
- 1.8 m
Height:
- 2 m
Description
Geniet van de vrijheid met deze knalgele Camper genaamd Basta ! Een echte eyecatcher ! Avontuur in een Classic VW T3 ... westfalia , totaal gerestaureerd , opnieuw gespoten , een revisie motor 1.9 td met 5 bak !! Met deze T3 kun je normaal met het verkeer mee !!
Facilities
- Kitchen unit
- Heating
- Roundseat
- Tow bar
- 4Berths(Drop-down bed, Double convertible bed )
- Cooking set
- Crockery
- Barbecue Set
- Camping table
- Camping chairs
- Canopy
- Camping plug
House Rules
Suitable for:
- Families
- International driving licenses
- Pets
Not suitable for:
- Festivals
- Smoking
- Snowy destinations
Cancellation policy:
Vergeet niet dat Basta 34 jaar oud is maar wel uitgerust is met een 5 bak en een 1.9 td motor, daarom rijdt hij vlot door , maar adviseren wij een snelheid van 110km per uur aan te houden ! En verder zijn de huisregels heerlijk genieten van de vrijheid !!
Insurance
Policy territory:
- Europe
Included:
- Insurance for passengers
Deposit:
- The deposit for this camping vehicle is €1,000. The deposit will be returned to you after the rental period.
Rented out by Ron


4.9 (out of 9 reviews)
Super toffe retro camper. Hebben een lang weekend rondgetourd met zijn drietjes: mijn vriendin, zoon van 1,5 en ik. Rijdt als een zonnetje en van alle gemakken voorzien. Je hebt meteen aanspraak op de camping met zo'n toffe camper. Het contact met Ron was vriendelijk en snel. Goed geregeld allemaal. Zeker voor herhaling vatbaar.

Genoten van een paar dagen weg met deze camper.

Genoten van de bus. We hebben er niet mee gereden dus dat kunnen we moeilijk beoordelen. Heerlijk in de tuin gekampeerd. Super leuk!
Availability
Minimum reservation period:
- 2 night(s)
Pick-up time:
- Flexible
Drop-off time:
- Flexible
Pick-up location: Meteren
You can park your car here for free