Prachtige ruime camper met draaibare voorstoelen
(5 reviews)
Add dates for the exact prices
Request is completely non binding
Share with
Save
Request is completely non binding
Details
Berths:
- 2
Seats:
- 4
Seats while driving:
- 4
Production year:
- 2007
Free travel distance per week:
- 2000 km
Fuel:
- Diesel
Transmission:
- Manual
Driver licence:
- B
Engine type:
- diesel
Gross vehicle mass:
- 3500 kg
Tare weight:
- 3100 kg
Length:
- 7.25 m
Width:
- 2.25 m
Height:
- 2.65 m
Description
Nette mooie ruime camper met 2 enkele bedden 0,80x 2 m1 of wat om te bouwen is tot een ruim 2 persoonsbed van 1,40x2,15 m1. Heerlijke comfortabele voorstoelen. 4 reisplaatsen en 2 slaapplaatsen . Eventueel een slaaptent er naast te plaatsen.
Facilities
- Toilet
- Kitchen unit
- Shower
- Hot water
- 2Berths(2 separate beds)
- Suitable for tall people
- Heating
- Dining area
- Bicycle Rack
- Extended mirrors
- Rear view camera
- Navigation System
- Cooking set
- Crockery
- Camping table
- Camping chairs
- Canopy
- Service hatch
- Camping plug
- TV
- Satelite Dish
- Solar panels
House Rules
Suitable for:
- Families
- International driving licenses
Not suitable for:
- Festivals
- Smoking
- Snowy destinations
- Pets
Cancellation policy:
De camper kan vanaf 15.00 weer worden gehaald. ( in overleg meestal ook wel een ander tijdstip.) U krijgt de camper mee met een volle tank diesel en een volle fles LPG en een volle butaan gasfles. Linnengoed dient u zelf te verzorgen. Roken in de camper niet toegestaan . Geen huisdieren. Camper veegschoon terug . Camper 10.00 uiterlijk terug brengen met een volle tank diesel en een volle fles LPG wat kan worden getankt bij een benzine station. ( butaan gebruik natijd in overleg € 35,00 per volle fles.) De kamper veegschoon terug. Toilet leeg en schoon terug. ( toilet niet leeg en schoon vragen wij een vergoeding voor reinigen en legen van € 225,00) kilometers vrij per week 2000 km en (per dag 285 km bij weekendhuur.) Het is wel verstandig om ook zelf eventueel een pechhulp/reis verzekering af te sluiten voordat u op reis gaat.
Insurance
Policy territory:
- Europe
Included:
- Alternative transport
- Insurance for passengers
- Transport costs to garage and transport costs to alternative accommodation
- Breakdown service
Deposit:
- The deposit for this camping vehicle is €1,000. The deposit will be returned to you after the rental period.
Rented out by Roelof
4.6 (out of 5 reviews)
Wij hebben de camper van Roelof als zeer goed ervaren, voor ons was de keus om voor deze camper te kiezen omdat er 2 lengte bedden inzaten. Goede inventaris
Zeer fijne week gehad met de camper van Roelof en Roelie. Een paar dagen voor vertrek hebben wij de camper mogen bekijken. We zijn toen zeer goed en gastvrij ontvangen. Op de dag van ophalen (en tevens vertrek) de administratieve Camptoo zaken doorgenomen onder het genot van een kop koffie. De camper is in goede staat en wat ons betreft volledig uitgerust. Je kan wel zien dat de camper al wat jaren oud is, maar het is zeer goed onderhouden en schoon. Zaken als cruise control en airco ontbreken, maar dat staat ook goed beschreven in de uitrusting en mag geen verrassing zijn. Wij hebben de bedden in de 2-persoons configuratie gezet en dat is ons zeer goed bevallen. Met de draaibare voorstoelen kan je een prima "zithoek" creëren waar we 's avonds, het werd al wat kouder, heerlijk gezeten hebben met onze twee mede (tent) kampeerders. Kortom, top! en voor herhaling vatbaar!
Leuke vakantie gehad camper voldeed fantastisch.
Availability
Minimum reservation period:
- 2 night(s)
Pick-up time:
- Flexible
Drop-off time:
- Flexible
Pick-up location: Winschoten
You can park your car here for free
- Others also rented in:
- Oldambt
- Pekela
- Stadskanaal
- Veendam
- Appingedam
- Westerwolde
- Midden-Groningen
- Eemsdelta
- Hoogezand