Grote camperbus in safari- stijl
Mercedes-Benz L3H2
Amsterdam, Noord-Holland, Netherlands
About the owner
Features
- Length:
- 6 m
- Width:
- 1.8 m
- Height:
- 1.9 m
- Year built:
- 2008
- Tare weight:
- 3200 kg
- Max. weight motorhome:
- 3500 kg
- km's included p/w:
- 500 km
- Engine:
- Sprinter
- Fuel:
- Diesel
- Transmission:
- Automatic transmission
- Driver licence:
- B
- Berths:
- 3
- Seats:
- 5
- Seatbelts:
- 5
- Seats while driving:
- 5
Description
Wij hebben onlangs een groot model Mercedes Sprinter omgebouwd tot camper, helemaal custom made. We hebben gekozen voor dit model door de prachtige grote ramen rondom. Hierdoor krijg je een enorm vrij gevoel en heb je het idee dat je deel uitmaakt van de landschappen waar je doorheen rijdt. De gordijnen en kussens zijn door onszelf ontworpen en gemaakt door onze moeders, en er zitten heel wat uurtjes in het in orde maken van het elektrisch systeem, waardoor alles nu mogelijk is in de camper: koken, kraan, stroom, en.... heerlijke vloerverwarming! De bus is ideaal om te gebruiken ook als het kouder is. Er zitten nieuwe winterbanden op. Hij is ook geschikt om 2 kindjes mee te nemen (uitklapbaar babybedje is aanwezig, en extra luchtbed voor op de grond, met vloerverwarming is dit geen probleem). Het bed is daarbij groot genoeg (180 x 180 cm) om als familie bed te dienen. Zeer comfortabel matras.
Kijk naar de foto's en word net zo verliefd als wij op deze gave bus! Stel je voor om in dit prachtige Safari thema in de mooie natuur te mogen kamperen... Voel je welkom om onze bus mee te nemen op avontuur!
Facilities
-
Toilet
-
Kitchen unit
-
Shower -
Hot water -
Suitable for tall people
-
Heating
-
Roundseat
-
Side facing seats
-
L-shaped seating -
Dining area -
3 Berths (Transverse bed, Convertible bed 2p)
House Rules
Omdat wij zuinig zijn op onze bus hebben we de afstand beperkt tot Nederland. De maximale snelheid die onze lieve bus prettig vindt is 110 km per uur.
De draagbare wc is meestal (op campings) niet gewenst door huurders, maar op aanvraag geven we die mee.
Insurance
Comprehensive
Europe
Alternative transport, Accomodation costs in case of repairs, Transport costs to garage and transport costs to alternative accommodation and Breakdown service
The deposit for this camping vehicle is €1,000. The deposit will be returned to you after the rental period.