FIAT DUCATO 2.8I JDT CHALLENGER EDEN 602
Challenger lako |
Dongen, North Brabant, Netherlands
About the owner
Owner Ron Van Dongen
Super owner
Responds within 1 hours
Responds to 100% of messages
Accepts 57% of requests
Features
- Length:
- 6.85 m
- Width:
- 2.25 m
- Height:
- 2.85 m
- Year built:
- 2006
- Tare weight:
- 3120 kg
- Max. weight motorhome:
- 3500 kg
- Included travel distance/week:
- 1750 km
- Engine:
- ducato2.8Ijtd
- Fuel:
- Diesel
- Transmission:
- Manual transmission
- Driver licence:
- B
- Berths:
- 4
- Seats:
- 6
- Seatbelts:
- 4
- Seats while driving:
- 6
Description
De camper heeft een lage opbouw en Alko breedspoor chassis waardoor je comfortabele rij eigenschappen ervaart. Het motor vermogen van 145pk is perfect voor in de bergen en heuvelachtig gebied Achter is de camper uitgerust met luchtvering die op hoogte aan te passen is. Cruise control voor optimale rij eigenschappen en airco in de cabine gedeelte deze is een aantal dagen zelfvoorzienend door zonnepaneel op het dak die twee extra accu's oplaad. Er zijn twee lpg flessen aanwezig deze worden altijd vol geleverd mocht er toch bij gevuld moeten worden kun je dit in alle landen lpg tanken.
Show more Show lessFacilities
-
Toilet
-
Kitchen unit
-
Shower
-
Hot water
-
Suitable for tall people -
Heating
-
Roundseat -
Side facing seats
-
L-shaped seating -
Dining area -
4 Berths (French bed, Convertible bed 2p)
House Rules
Wii houden onze camper altijd schoon en in nette staat verwachten dit ook van de huurder is dit niet het geval rekenen we schoonmaak kosten. ophaal en inlevertijd bespreekbaar. afgeleverd met volle tank ook vol getankt retour. Bekeuringen voor de huurder . helaas is de fietsen drager niet geschikt voor elektrische fietsen!!!!
Show more Show lessInsurance
Comprehensive
Worldwide
Alternative transport, Alternative camper included, Accomodation costs in case of repairs, Transport costs to garage and transport costs to alternative accommodation and Breakdown service
The deposit for this camping vehicle is €1,000. The deposit will be returned to you after the rental period.
3 Ratings
We voelden ons al heel snel thuis in de camper, erg fijn om dit eigen huisje met wielen te kunnen huren. We zijn zo enthousiast dat we heel graag de camper vaker huren voor reizen door Europa.
De camper is groot en daardoor leek het parkeren soms een uitdaging. Maar door de stuurbekrachtiging en de kleine draaicirkel was in- en uitparkeren eigenlijk geen probleem, ook al waren we niet gewend met zo'n grote bus te rijden.
We hebben perfect geslapen op het vaste bed in de camper. Ons zoontje legden we in een slaaptentje in de omgebouwde zithoek em hij sliep daar ook goed.
In het warme weer was de camper nog steeds redelijk koel door alle ramen en luiken lekker open te zetten. En tijdens het rijden heb je airco.
Ik kan een vakantie met de camper aan iedereen aanraden. We hebben op de mooiste plekken gestaan, midden in de natuur en aan de kust en zoveel vrijheid ervaren dat we eigenlijk nooit meer anders willen. We hebben de hele reis op de bonnefooi gedaan, dus steeds per dag gekeken waar we heen wilden en waar we zouden gaan slapen. Dat was erg fijn! (En dat te bedenken terwijl deze vakantie eigenlijk een plan b was en we normaliter vooral buiten Europa reizen. We weten nu zeker, een volgende vakantie wordt reizen met een camper plan a! )