TE HUUR: onze gezellig ingerichte 4 persoons Camper met Frans bed en hefbed e...
Hymer B654
Twello, Gelderland, Netherlands
About the owner
Owner Ed
Features
- Length:
- 7 m
- Width:
- 2.1 m
- Height:
- 2.7 m
- Year built:
- 2002
- Tare weight:
- 3120 kg
- Max. weight motorhome:
- 3500 kg
- km's included p/w:
- 1000 km
- Engine:
- Ducato 2,8 jtd..getuned
- Fuel:
- Diesel
- Transmission:
- Manual transmission
- Driver licence:
- B
- Berths:
- 4
- Seats:
- 5
- Seatbelts:
- 3
- Seats while driving:
- 5
Description
Deze Hymer 654B is in een uitstekende staat en bezit een aantal unieke opties wat kamperen met deze camper geweldig maakt.
Veel campers hebben een klein zitje maar de onze heeft een heerlijke bank waar je lekker op kan zitten met z,n vijven of lekker liggen met z,n tweeën en TV kijken. Hij is voorzien van een automatische schotel.
Wonen:
Draaibare voorstoelen en de lekkere bank, verlichting overal en een woonruimte airco geven extra comfort. Alle ramen kunnen open en zijn voorzien van horren. Verder een groot dakluik voor licht en lucht.
Frans bed met comfort matras met daarnaast de wc/douche en aparte wastafel met veel bergruimte. De kids of 2 volwassenen kunnen aan de andere kant slapen op het grote hefbed voorzien van trapje! lamp en dakluik.
Grote boiler voor warm water overal. een draaibaar toilet. een safe om waardevolle spullen op te bergen
De Hymer heeft een dubbele bodem dus warmer in de koude maanden. ook gordijnen rondom voor de nodige privacy:)
Hij heeft een grote luifel. De hele inrichting is nieuw en compleet met stoelen-tafel-servies-bestek-koffieapparaat-waterkoker-mandjes etc.. Daarnaast zit er een brandblusser en een gas alarm in. Verder een wasbak-vloerkleed-wc vloeistof U hoeft alleen maar kleding en slaapzakken of dekbed mee te nemen.
Overal zijn kasten met zeer veel opbergruimte en een grote garage waarin alles kan.
Een fietsendrager kan op de voor 2 elektrische fietsen.
Er zit een grote inverter ingebouwd en dat betekent dat U overal kunt kamperen en 220V heeft!!
Koken:
Groot gasstel en dubbele!! spoelbak. Verder een grote koelkast met apart groot vriesvak. En oven voor de warme broodjes s,morgens . Deze heeft zelfs een draaibare grill !
Onze camper heeft LPG voor verwarmen en koken dus geen gezeul met losse flessen. 80 liter inhoud dus ruim genoeg voor 4 weken koken.
Rijden:
Onze Hymer is getuned en heeft dus meer PK,s . Hij rijdt heerlijk en is krachtig genoeg om een aanhanger te trekken.
Hij heeft AIRCO- radio-CD wisselaar, een USB aansluiting, Dash cam, Parkeersensor en een achteruitrij camera. Ook de luchtvering zorgt voor comfortabeler rijden. Ook een Parrot voor handsfree bellen maakt het rijden veiliger.
OPHALEN:
Onze camper staat bij Stevs Caravanservice in Twello. Koppelstraat 2 -7391 AK Apeldoorn en Deventer. De camper staat daar in de stalling en is daar ook in onderhoud. Je kunt altijd komen kijken op werkdagen van 08.00 u tot 17.00 uur en zaterdags tot 12.00 uur. Er is altijd iemand aanwezig Stephan of Andre.
Tel: ( Stephan ) of Andre of Stevs 0571-299940.
Facilities
-
Toilet
-
Kitchen unit
-
Shower
-
Hot water
-
Suitable for tall people
-
Heating
-
Roundseat -
Side facing seats -
L-shaped seating
-
Dining area
-
4 Berths (French bed, Drop-down bed)
House Rules
Wij zijn netjes op onze camper en geven hem schoon mee met volle diesel tank en volle LPG tank! Graag ook weer schoon ( in ieder geval van binnen) retour.
Show more Show lessInsurance
Comprehensive
Europe
Alternative transport, Alternative camper included, Accomodation costs in case of repairs, Insurance for passengers, Transport costs to garage and alternative accommodation and Breakdown service
The deposit for this camping vehicle is €1,000. The deposit will be returned to you after the rental period.