Nieuwe MC louis 873 te huur
(2 reviews)
Add dates for the exact prices
Request is completely non binding
Share with
Save
Request is completely non binding
Details
Berths:
- 4
Seats:
- 4
Production year:
- 2022
Free travel distance per week:
- 1400 km
Fuel:
- Diesel
Transmission:
- Manual
Driver licence:
- B
Length:
- 7.5 m
Width:
- 2.35 m
Height:
- 3.4 m
Description
Bij deze bieden wij onze nieuwe motorhome te huur aan. Deze is van 01/02/2022 Deze mobilhome hebben wij dan ook ingericht met alle luxe. Je zal er alle nodige voorzieningen terugvinden voor een super vakantie. De slaapkamer achteraan beschikt over een zeer ruim bed van 160cm breed dat in de hoogte kan worden ingesteld. Hoe hoger het bed plaatst, hoe meer plaats je overhoudt in de garage. Het bed boven de eetplaats is elektrisch bedienbaar waardoor je dit bed zeer snel naar boven en beneden kunt verplaatsen. Voor de rest beschikt de mobilhome over een ruime douche en toiletruimte die volledig kunnen worden afgesloten. We hebben op deze mobilhome ook een luifel laten plaatsen zodat je ook lekker buiten kan vertoeven. In de huurprijs zitten eveneens een tafel en stoelen inbegrepen. Kortom in deze nieuwe camper zal je niets tekortkomen je dient enkel nog te genieten.
Facilities
- Toilet
- Kitchen unit
- Shower
- Hot water
- 4Berths(Queen bed, Drop-down bed)
- Heating
- L-shaped seating
- Bicycle Rack
- Bicycle shelter
- Rear view camera
- Navigation System
- Cruise control
- A/C in cabin
- Cooking set
- Crockery
- Camping table
- Camping chairs
- Canopy
- Service hatch
- Camping plug
- TV
- Satelite Dish
- Solar panels
House Rules
Suitable for:
- Families
- Pets
Not suitable for:
- Festivals
- International driving licenses
- Smoking
- Snowy destinations
Cancellation policy:
huisdieren in overleg
Insurance
Policy territory:
- Europe
Included:
- Accomodation costs in case of repairs
- Transport costs to garage and transport costs to alternative accommodation
- Breakdown service
Deposit:
- The deposit for this camping vehicle is €1,250. The deposit will be returned to you after the rental period.
Rented out by Arvid
4.5 (out of 2 reviews)

Dit was onze eerste keer met een camper. Super leuk gehad, beetje aan de ruimte wennen maar alles was tip top . Mooie camper voor 3 personen of 2 kleine kinderen. Camper was zo goed als nieuw en met de goede info ben je er direct mee weg. Echt aan te raden om er eens mee op stap te gaan. Fietsen mee en go☺️
Zeer vlotte communicatie, alles was perfect in orde en heel proper! Steeds bereikbaar voor vragen en een zeer goede uitleg bij afhaling. Onze volgende vakantie met de mobilhome zal zeker terug met deze van Arvid zijn.
Availability
Minimum reservation period:
- 2 night(s)
Pick-up time:
- After 15:00
Drop-off time:
- Before 12:00
Pick-up location: Zemst
You can park your car here for free